קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » המלצות הצוות » איך להכין לק ג'ל עבה

איך להכין לק ג'ל עבה

איך להכין לק ג'ל עבה

מה אתה צריך

יצירת לק ג'ל משלך קל יותר ממה שאתה חושב! כל מה שאתה צריך זה כמה חומרים פשוטים כדי להתחיל:

  • ג'ל לציפוי בסיס לספוג ציפורניים
  • צבע ג'ל
  • ג'ל טופ קואט
  • אור UV או LED

מכין את הציפורניים שלך

לפני שתוכל להתחיל לצבוע את הציפורניים שלך עם לק ג'ל, עליך לוודא שהן מוכנות כראוי. ראשית, הסר כל לק קיים ועצב את הציפורניים שלך עם קובץ. דחוף לאחור את הציפורניים שלך ושפשף קלות את פני הציפורניים שלך. זה עוזר ללק הג'ל להחזיק מעמד זמן רב יותר ולהיצמד טוב יותר.

חיטוי והסרת שמנים

כדי להבטיח שהציפורניים שלך נקיות וללא שמנים, השתמשי בתמיסת חיטוי על בסיס אלכוהול כדי לנגב את הציפורניים שלך. זה גם יעזור ללק הג'ל להיצמד טוב יותר.

מריחת שכבת בסיס

עכשיו הגיע הזמן למרוח את שכבת הבסיס. לאחר ניעור הבקבוק, מרחי שכבה דקה של שכבת הבסיס על כל ציפורן. הקפד לאטום את קצוות הציפורניים שלך עם שכבת הבסיס. אתה יכול להשתמש במנורת UV או LED כדי לרפא את שכבת הבסיס למשך כמה דקות.

החלת הצבע

לאחר שמעיל הבסיס שלך יבש, הגיע הזמן להוסיף את הצבע! לאחר ניעור בקבוק הצבע, מרחי שכבה דקה של צבע הציפורן הג'ל שבחרת. הקפד לאטום את הקצוות של הציפורניים שלך עם הצבע. אתה יכול להשתמש במנורת UV או LED כדי לרפא את הצבע למשך כמה דקות.

יצירת לק ג'ל עבה

כעת, לאחר שהנחתם את שכבת הבסיס והצבע, הגיע הזמן ליצור לק ג'ל סמיך. לשם כך, תצטרך לחזור על תהליך מריחת שכבת הבסיס והצבע עוד פעמיים. הקפד לרפא כל שכבה עם מנורת UV או LED שלך לפני הוספת השכבה הבאה.

גימור

לאחר שסיימתם לשכב את שכבת הבסיס והצבע, הגיע הזמן להוסיף את השכבה העליונה. לנער את הבקבוק ולמרוח שכבה דקה של שכבה עליונה על כל ציפורן. הקפד לאטום את קצוות הציפורניים שלך עם המעיל העליון. אתה יכול להשתמש במנורת UV או LED כדי לרפא את השכבה העליונה למשך כמה דקות.

הסרת ג'ל לק שלך

כשמגיע הזמן להסיר את לק הג'ל שלך, תצטרך להשרות את הציפורניים בתמיסת הסרה. תמיסת ההסרה תסייע בפירוק הלק ג'ל ותאפשר לך להסיר אותו בקלות. לאחר השריית הציפורניים למשך מספר דקות, ניתן להשתמש במקל כתום כדי לדחוף בעדינות את שאר הלק ג'ל.

סיכום

יצירת לק ג'ל עבה היא קלה ויכולה לעזור למניקור שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר. כל מה שאתה צריך זה כמה אספקה פשוטה וקצת סבלנות. בכמה שלבים פשוטים תוכלו ליצור לק ג'ל סמיך שיכול להחזיק עד שבועיים. לטיפים ומדריכים מועילים נוספים, הקפד לבדוק את YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן