קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » ציפורניים בריאות » איך לטפל בציפורניים לאחר לק ג'ל

איך לטפל בציפורניים לאחר לק ג'ל

איך לטפל בציפורניים לאחר לק ג'ל

מה זה ג'ל פוליש?

לק ג'ל הוא סוג של לק שנרפא תחת מנורת UV או LED. זה יוצר גימור מבריק לאורך זמן שיכול להימשך שבועות בכל פעם. הוא עמיד יותר מלק מסורתי, שיכול להישבר או להתקלף לאחר מספר ימים בלבד. זוהי דרך מצוינת לשמור על הציפורניים שלך יפות לאורך זמן.

מכינים את הציפורניים שלך ללק ג'ל

לפני שאת מורחת לק ג'ל, חשוב להכין את הציפורניים כראוי. התחל על ידי דחיפה לאחור של הציפורניים שלך והסרת עודפי עור מסביב לציפורניים שלך. לאחר מכן, השתמש בפצירה כדי לעצב את הציפורניים שלך לצורה הרצויה. לבסוף, צחצח את הציפורניים שלך עם חוצץ ציפורניים כדי להסיר כל רכסים או בליטות. זה ייצור משטח חלק להדבקה של לק הג'ל.

מריחת ג'ל פוליש

לאחר הכנת הציפורניים, תוכל להתחיל למרוח את לק הג'ל. התחל על ידי מריחת שכבה דקה של שכבת בסיס על כל ציפורן וריפוי שלה למשך הזמן המומלץ. לאחר מכן, מרחי שתי שכבות של לק ג'ל על כל ציפורן, ריפוי כל שכבה. סיימו את המראה עם שכבת עליון ורפאו גם את זה.

טיפים למריחת לק ג'ל

יש כמה טיפים שכדאי לזכור בעת מריחת לק ג'ל. ראשית, הקפידו למרוח את הלק בשכבות דקות ואחידות. זה יעזור להבטיח שהלק יחזיק מעמד זמן רב יותר ויראה טוב יותר. שנית, התחל תמיד בבסיס הציפורן ופעל החוצה. זה יעזור למנוע היווצרות בועות אוויר. לבסוף, הימנעו מלהתקרב יותר מדי לציפורן הלק מכיוון שהיא עלולה לגרום לה להכתים או להישבר.

הסרת ג'ל לק

כאשר אתה מוכן להסיר את לק הג'ל שלך, חשוב לעשות זאת כמו שצריך. התחל בהשריית צמר גפן באציטון והנחתו על כל ציפורן. עטפו כל ציפורן בנייר כסף כדי לשמור על צמר הגפן במקומו. הניחו לאציטון להיספג במשך 10-15 דקות, ואז גרדו בעדינות את הלק בעזרת מקל כתום.

טיפול בציפורניים לאחר לק ג'ל

לאחר שהסרת את לק הג'ל, חשוב לטפל היטב בציפורניים. הקפידו להרטיב את ציפורני החתול עם שמן או קרם לציפורן כדי לשמור אותן רכות ובריאות. כדאי להשתמש גם בחומר מקשה או מחזק לציפורניים כדי למנוע שבירה. לבסוף, מרחי טיפול ציפורניים מזין כדי לשמור על מראה ציפורניים בריאות וחזקות.

טיפים לשמירה על בריאות הציפורניים

  • התחל תמיד עם ציפורניים נקיות ויבשות לפני מריחת לק ג'ל.
  • השתמשו בשמן או קרם לציפורניים כדי לשמור על לחות לציפורניים.
  • השתמש בחומר מקשה או מחזק ציפורניים כדי למנוע שבירה.
  • החל טיפול ציפורניים מזין כדי לשמור על מראה ציפורניים בריאות.
  • הימנע משימוש בכלי מתכת כדי לגרד לק ג'ל מכיוון שהוא עלול להזיק לציפורניים שלך.

דעה אישית

לק ג'ל הוא דרך מצוינת לשמור על מראה הציפורניים שלך יפות במשך שבועות בכל פעם. עם זאת, חשוב לדאוג לציפורניים כראוי לאחר הסרת הלק ג'ל. הקדשת זמן להכין את הציפורניים כראוי לפני מריחת הלק וטיפול בהן לאחר מכן תבטיח שהן תישארנה בריאות ויפות לאורך זמן. כדי ללמוד עוד על איך לטפל בציפורניים שלך לאחר לק ג'ל, בדוק את הסרטון המועיל הזה לקבלת טיפים וטריקים נוספים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן