קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » ציפורניים בריאות » ג'ל לק מגדיאל: מראה מקצועי עם תוצאות מתמשכות

ג'ל לק מגדיאל: מראה מקצועי עם תוצאות מתמשכות

ג'ל לק מגדיאל: מראה מקצועי עם תוצאות מתמשכות

ג'ל לק מגדיאל: מראה מקצועי עם תוצאות מתמשכות

למי שמחפשת להשיג את המראה המקצועי של מניקור סלון ללא תחזוקה מתמדת, ג'ל לק מגדיאל הוא בחירה מצוינת. מוצר מתקדם זה נותן לך את היכולת להגיע למניקור עמיד לאורך זמן במינימום מאמץ, ומאפשר לך ליהנות ממראה מקצועי במשך שבועות ארוכים. על מנת לוודא שתפיקו את המקסימום מג'ל הלק של מגדיאל שלכם, חשוב להבין איך הוא עובד, מה ההבדל בין ג'ל ללק רגיל ומהי הדרך הטובה ביותר למרוח אותו.

איך עובד ג'ל לק של מגדיאל?

ג'ל לק מגדיאל הוא מוצר בדרגה מקצועית המיועד להחזיק מעמד עד ארבעה שבועות של לבישה מבלי להישבר או לדהות. זה מושג באמצעות שילוב של בסיס ג'ל מיוחד ושכבת עליון מרפא UV. בסיס הג'ל נמרח על הציפורניים ולאחר מכן נרפא תחת אור UV. תהליך זה יוצר קשר חזק ועמיד המחזיק את הלק במקומו.

השלב השני בתהליך הוא מריחת שכבת ה-UV העליונה. מעיל עליון זה אוטם את בסיס הג'ל ומספק שכבת הגנה נוספת מפני שבבים ושריטות. שכבת עליונה זו גם מרפאת UV, מה שמאפשר לה ליצור קשר חזק עם בסיס הג'ל ולספק גימור לאורך זמן.

מה ההבדל בין ג'ל ללק רגיל?

ההבדל העיקרי בין ג'ל ללק רגיל הוא אופן הנחתו וכמה זמן הוא מחזיק. לק רגיל נמרח בכמה שכבות דקות, שניתן לקלף או לשבץ בקלות. לק ג'ל, לעומת זאת, נמרח בשכבה עבה יותר ומתרפא באור UV, מה שיוצר קשר חזק ועמיד שיחזיק מעמד למשך שבועות. בנוסף, ניתן להסיר לק רגיל עם מסיר לק, בעוד שלק ג'ל חייב להיות ספוג באציטון כדי להסירו.

הדרך הטובה ביותר למרוח ג'ל לק של מגדיאל

המפתח לקבלת התוצאות הטובות ביותר מג'ל לק של מגדיאל הוא לוודא שהוא נמרח כראוי. הצעד הראשון הוא לוודא שהציפורניים נקיות וללא לכלוך או שמנים. לאחר מכן, יש למרוח שכבה דקה של בסיס הג'ל ולרפא אותו תחת אור UV. לאחר שבסיס הג'ל מתרפא, מרחו שכבה דקה של המעיל העליון שנרפא ב-UV ורפא אותו תחת אור ה-UV. לבסוף, השתמשי במטלית רכה כדי לשפשף את הציפורן ולהסיר עודפי מוצר.

חשוב גם לציין שלפני מריחת שכבת ה-UV העליונה, תמיד כדאי להשתמש במסיר לק שאינו מבוסס אצטון כדי להסיר כל עודפי מוצר או שאריות מהציפורן. זה יבטיח שהשכבה העליונה מיושמת כראוי ותספק את התוצאות הטובות ביותר.

למי שמחפשת מניקור מקצועי ועמיד לאורך זמן, ג'ל לק מגדיאל הוא בחירה מצוינת. עם ההכנה והמריחה הנכונים תוכלו ליהנות מתוצאות איכותיות בסלון שיחזיקו מעמד במשך שבועות.

השוואה מהירה

מוצר יישום הֲסָרָה עֲמִידוּת
ג'ל לק של מגדיאל בסיס ג'ל, מעיל עליון מרפא UV משרים באציטון עד ארבעה שבועות
לק רגיל מעילים דקים מסיר לק כמה ימים עד שבוע

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן