קולקציית לקים לילדות
חיפוש
דף הבית » בחירות הגולשים » ג'ל פוליש קיץ 22: השוואה מהירה

ג'ל פוליש קיץ 22: השוואה מהירה

ג'ל פוליש קיץ 22: השוואה מהירה

מהו ג'ל פוליש קיץ 22?

ג'ל פוליש קיץ 22 הוא סוג של לק הנמרח במברשת, ולאחר מכן מקבע במנורת UV או לד. הוא דומה ללק רגיל אך בעל תכונות מיוחדות שהופכות אותו לעמיד יותר מהלק המסורתי. סוג הלק הזה מיועד להחזיק מעמד עד 3 שבועות וניתן להסירו בעזרת מסיר על בסיס אצטון. הוא זמין במגוון צבעים וקל ליישום.

היתרונות של ג'ל פוליש קיץ 22

לק ג'ל קיץ 22 מספק גימור מבריק הרבה יותר עמיד מלק מסורתי. הוא נועד להחזיק מעמד עד שלושה שבועות וניתן להסירו בקלות בעזרת מסיר על בסיס אצטון. הוא אינו מצריך שימוש בשכבת בסיס או בשכבת עליון, מה שהופך אותו לנוח יותר ולוקח פחות זמן למריחה. זה גם קל להסרה, מכיוון שהוא לא מצריך שימוש בכלים או לציפורניים ממתכת. לק ג'ל קיץ 22 גם פחות מזיק לציפורניים מאשר לק מסורתי. הוא אינו מכיל כימיקלים קשים או ממיסים ואינו מצריך שימוש בשכבת בסיס. זה הופך אותו להרבה יותר בריא לציפורניים, מכיוון שהוא לא מסיר את השמנים הטבעיים החיוניים לשמירה על בריאות הציפורניים.

השוואה בין לק ג'ל קיץ 22 ללק מסורתי

עֲמִידוּת

לק ג'ל קיץ 22 עמיד הרבה יותר מהלק המסורתי ויכול להחזיק עד שלושה שבועות. לק ציפורניים מסורתי בדרך כלל מציתים או דוהה תוך מספר ימים.

יישום

לק ג'ל קיץ 22 הרבה יותר קל למריחה מאשר לק מסורתי. הוא אינו מצריך שימוש בשכבת בסיס או בשכבת עליון, וניתן למרוח אותו עם מברשת. לק מסורתי מצריך שימוש בשכבת בסיס, לאחר מכן בכמה שכבות של צבע, ולאחר מכן בשכבת עליון.

הֲסָרָה

לק ג'ל קיץ 22 הרבה יותר קל להסיר מאשר לק מסורתי. ניתן להסיר אותו בקלות בעזרת מסיר על בסיס אצטון, בעוד שהלק המסורתי מצריך שימוש בכלים ובקוטיקולות מתכת.

בְּרִיאוּת

לק ג'ל קיץ 22 הרבה יותר בריא לציפורניים מאשר לק מסורתי. הוא אינו מכיל כימיקלים קשים או ממיסים ואינו מצריך שימוש בשכבת בסיס. זה הופך אותו להרבה יותר עדין על הציפורניים, מכיוון שהוא לא מסיר את השמנים הטבעיים החיוניים לשמירה על בריאות הציפורניים.

סיכום

ג'ל פוליש קיץ 22 הוא סוג לק קל למריחה, בעל גימור מבריק ומיועד להחזיק עד שלושה שבועות. הוא גם פחות מזיק לציפורניים מאשר לק מסורתי, מכיוון שהוא אינו מכיל כימיקלים קשים או ממיסים. למי שמחפשת אלטרנטיבה עמידה ובריאה יותר ללק מסורתי, ג'ל פוליש קיץ 22 היא בחירה מצוינת. כדי ללמוד עוד על סוג זה של לק וכיצד למרוח אותו, עיין במדריך זה של YouTube .

השוואה מהירה

תכונה ג'ל פוליש קיץ 22 לק מסורתי
עֲמִידוּת עד 3 שבועות 2-3 ימים
יישום קַל; מִברֶשֶׁת קָשֶׁה; מברשת + שכבת בסיס/טופ
הֲסָרָה קַל; מסיר על בסיס אצטון קָשֶׁה; כלים + ציפורניים מתכת
בְּרִיאוּת בָּרִיא; ללא כימיקלים קשים חוֹלָנִי; כימיקלים קשים

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן