קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » המלצות הצוות » האם אתה יכול לעשות לק ג'ל בהריון?

האם אתה יכול לעשות לק ג'ל בהריון?

האם אתה יכול לעשות לק ג'ל בהריון?

האם אתה יכול לעשות לק ג'ל בהריון?

הריון הוא תקופה מרגשת מלאה בחוויות חדשות. ככל שהגוף שלך משתנה, אתה עשוי לתהות אם ניתן לעשות טיפולי יופי מסוימים בהריון. שאלה נפוצה אחת היא האם לק ג'ל בטוח במהלך ההריון. חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים של שימוש בלק ג'ל בזמן ציפייה. אם את בהריון ושוקלת לעשות מניקור ג'ל, חשוב להבין את הסיכונים האפשריים. מניקור ג'ל כולל שימוש באור UV כדי להקשיח את הלק. כמה מחקרים העלו כי חשיפה לאור UV במהלך ההריון עלולה להגביר את הסיכון למומים מולדים. בנוסף, מניקור ג'ל עשוי להכיל כימיקלים מסוימים שעלולים להזיק בשאיפה או בספיגה דרך העור. כימיקלים אלה יכולים לכלול סוג של פלסטיק המכונה polymethylmethacrylate (PMMA). במקרים מסוימים, חשיפה ל-PMMA עלולה לגרום לגירוי בעיניים, כאבי ראש וסחרחורת.

הבטיחות של לק ג'ל במהלך ההריון

הבטיחות של לק ג'ל במהלך ההריון עדיין לא ברורה. מחקרים עדיין לא הצליחו לקשר באופן סופי את השימוש בלק ג'ל עם השפעות בריאותיות שליליות כלשהן. כמה מומחים מציעים שהסיכונים בשימוש במניקור ג'ל בהריון הם מינימליים, כל עוד הסלון מאוורר כראוי. ובכל זאת, חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים לפני קבלת החלטה.

טיפים לטיפוח ציפורניים בטוח יותר במהלך ההריון

אם את בהיריון ושוקלת לעשות מניקור ג'ל, יש כמה צעדים שתוכל לנקוט כדי להפחית סיכונים פוטנציאליים. • יש לוודא שהסלון מאוורר כראוי. • הימנעי משימוש בלקים המכילים כימיקלים כגון פורמלדהיד, טולואן ו-DBP. • שקול להשתמש בלקים טבעיים שאינם דורשים אור UV. • הגבל את משך הזמן שאתה מבלה במספרה. • ללבוש כפפות מגן בזמן ניקיון הבית או גינון. • הימנע ממגע עם מוצרי ניקוי וכימיקלים קשים אחרים. • שוחח עם הרופא שלך לפני קבלת מניקור. בסך הכל, חשוב להיות מודעים לסיכונים הפוטנציאליים של שימוש בלק ג'ל במהלך ההריון. אם אתה שוקל לעשות מניקור ג'ל, עדיף לבדוק תחילה עם הרופא שלך ולנקוט בצעדים כדי להפחית את כל הסיכונים הפוטנציאליים. זכור, הבריאות שלך ובריאות התינוק שלך הם בראש סדר העדיפויות שלך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן