קולקציית לקים לילדות
חיפוש
דף הבית » ציפורניים בריאות » כיצד להסיר פוליש ג'ל ללא נייר כסף

כיצד להסיר פוליש ג'ל ללא נייר כסף

כיצד להסיר פוליש ג'ל ללא נייר כסף

כיצד להסיר פוליש ג'ל ללא נייר כסף

לק ג'ל הפך יותר ויותר פופולרי בתעשיית היופי בשל יכולתו להחזיק מעמד זמן רב יותר מלק רגיל. עם זאת, כשמגיע הזמן להסיר את הלק ג'ל, אתה עלול למצוא את עצמך תוהה כיצד להסיר לק ג'ל ללא נייר כסף. למרבה המזל, יש כמה שלבים קלים שתוכל לבצע כדי להסיר את לק הג'ל שלך מבלי להשתמש בנייר כסף.

שלב 1: אסוף את הציוד שלך

הצעד הראשון הוא לאסוף את כל הציוד שאתה צריך להסרת לק הג'ל שלך. זה כולל מסיר לק על בסיס אצטון, כדורי צמר גפן, דוחף לציפורן, פצירה ושמן לציפורן.

שלב 2: השרו את הציפורניים

ברגע שיש לך את כל הציוד שאתה צריך, זה הזמן להתחיל בתהליך של הסרת הלק ג'ל. התחל בהשריית הציפורניים שלך במים חמים למשך חמש דקות. זה יעזור לשחרר את הלק ג'ל ויקל על הסרתו.

שלב 3: מרחי את מסיר הלק

לאחר שהציפורניים שלך נספגו, קחי צמר גפן ומרחי מסיר לק על בסיס אצטון על כל ציפורן. הקפידו להרוות את צמר הגפן כדי להבטיח שמסיר הלק יוכל לחדור ללק הג'ל. אפשר למסיר לשבת על הציפורניים במשך 10 דקות לפני ההסרה.

שלב 4: תיוק את הציפורניים

לאחר שהורשה למסיר הלק לשבת 10 דקות, קחי פצירה ותייפי בעדינות את שאר הלק ג'ל. הקפידו ללכת לאט ובזהירות, שכן שיוף חזק מדי עלול לפגוע במיטת הציפורן.

שלב 5: מרחו שמן לציפורן

לאחר הסרת כל לק הג'ל, זה הזמן למרוח שמן לציפורן להזנה ולחלח של הציפורניים. זה יעזור למנוע מהציפורניים להפוך יבשות ושבירות.

דעה אישית

הסרת לק ג'ל ללא נייר כסף היא דרך מצוינת לחסוך זמן וכסף. זוהי גם אלטרנטיבה מצוינת עבור אנשים שרוצים להימנע מהבלגן והאדים הקשורים בשימוש בנייר כסף. עם האספקה הנכונה וקצת סבלנות, כל אחד יכול להסיר בקלות את לק הג'ל שלו ללא נייר כסף. להדרכות ומידע נוסף, בדוק את YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן