קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » בחירות הגולשים » כיצד לייבש לק ג'ל ללא מנורה

כיצד לייבש לק ג'ל ללא מנורה

כיצד לייבש לק ג'ל ללא מנורה

כיצד לייבש לק ג'ל ללא מנורה

לק ג'ל הוא דרך מצוינת לקבל מניקור עמיד ואיכותי בבית. אם אי פעם עשית מניקור ג'ל, את יודעת שהמפתח לגימור מעולה הוא לוודא שהוא יבש לחלוטין. זה בדרך כלל דורש מנורת UV או LED כדי לרפא את הלק. אבל אם אין לך מנורה, האם יש דרך לייבש את לק הג'ל שלך? למרבה המזל, התשובה היא כן. להלן כמה מהשיטות הטובות ביותר לייבוש לק ג'ל ללא מנורה.

שיטת ייבוש באוויר

שיטת הייבוש באוויר היא הדרך הפשוטה ביותר לייבש את לק הג'ל שלך ללא מנורה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למרוח שכבה נדיבה של מעיל ג'ל על המניקור שלך, לתת לו להתייבש במשך 2-3 דקות, ולאחר מכן לתת לציפורניים להתייבש באוויר במשך 10-15 דקות. שיטה זו מצוינת לאנשים שאין להם גישה למנורה, וזו דרך מצוינת לקבל גימור במראה טבעי.

שיטת מים קרים

שיטת המים הקרים היא עוד דרך פשוטה לייבש את לק הג'ל שלך ללא מנורה. לאחר מריחת השכבה העליונה, טבלו את הציפורניים בקערה עם מים קרים למשך 2-3 דקות. זה עוזר להאיץ את תהליך הייבוש ונותן לך גימור יפה ומבריק.

שיטת מאוורר

אם יש לך מאוורר בהישג יד, אתה יכול להשתמש בו כדי לייבש את לק הג'ל שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למרוח את השכבה העליונה ולאחר מכן להחזיק את הידיים שלך מול המאוורר למשך 5-10 דקות. זוהי דרך מצוינת לקבל גימור באיכות סלון ללא צורך במנורה.

שיטת מייבש שיער

אם אין לך גישה למאוורר, אתה יכול להשתמש במייבש שיער כדי לייבש את לק הג'ל שלך. לאחר מריחת השכבה העליונה, החזיקו את הידיים מול מייבש השיער למשך 5-10 דקות. זוהי דרך מצוינת לקבל גימור מבריק ואיכותי ללא מנורה.

השוואה מהירה

שיטה זְמַן צִיוּד
יבש באוויר 10-15 דקות אף אחד
מים קרים 2-3 דקות קערת מים קרים
אוהד 5-10 דקות אוהד
מייבש שיער 5-10 דקות מייבש שיער

לא משנה באיזו שיטה תבחרו, הקפידו להשתמש בשכבת עליון איכותית ולתת לו להתייבש 2-3 דקות לפני שתתחיל לייבש את הציפורניים. זה יבטיח שהמניקור שלך ייראה מבריק ויחזיק מעמד במשך שבועות. חשוב גם לציין שאף אחת מהשיטות הללו אינה יעילה כמו ריפוי לק ג'ל שלך עם מנורה. אם אתה יכול לקבל גישה למנורה, זו בהחלט האפשרות הטובה ביותר.

שאלות ותשובות

ש. האם זה בסדר להשתמש במעיל לק רגיל במקום במעיל ג'ל?

ת. לא, זה לא מומלץ. שכבת לק רגילה אינה מיועדת לשימוש עם לק ג'ל ולא יעניק לך את אותו גימור מבריק ועמיד.

ש. האם ניתן להשתמש בשיטת מאוורר או מייבש שיער אם אין לי שכבת עליון?

ת. לא, זה לא מומלץ. שיטות המאוורר או מייבש השיער לא יעבדו ללא שכבת עליון. הקפד להשתמש בשכבת עליון איכותית כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

ש. האם ניתן להשתמש בשיטת המים הקרים אם אין לי קערה?

ת. כן, זה אפשרי. אפשר להשתמש בכיור או אפילו בשקית ניילון מלאה במים קרים. רק וודא שהמים לא קרים מדי, מכיוון שזה עלול להזיק לציפורניים שלך.

סיכום

ייבוש לק ג'ל ללא מנורה אפשרי, אבל זה לא יעיל כמו ריפוי עם מנורה. אם אין לך גישה למנורה, נסה אחת מהשיטות שתוארו לעיל. רק וודא שאתה משתמש בשכבת עליון איכותית ותן לו להתייבש במשך 2-3 דקות לפני שתתחיל לייבש את הציפורניים שלך. עם קצת תרגול, אתה אמור להיות מסוגל לקבל גימור באיכות סלון ללא מנורה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן