קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » ציפורניים בריאות » כמה עולה להכין לק ג'ל?

כמה עולה להכין לק ג'ל?

כמה עולה להכין לק ג'ל?

מה זה לק ג'ל?

לק ג'ל הוא סוג של לק הנרפא באמצעות מנורת UV או LED. לק ג'ל הוא בדרך כלל עמיד יותר ועמיד יותר מלק רגיל. זה גם יקר יותר בגלל תהליך הריפוי המיוחד והחומרים הדרושים.

אילו חומרים נדרשים להכנת לק ג'ל?

כשמכינים לק ג'ל, יש כמה חומרים הדרושים על מנת להכין אותו. חומרים אלו כוללים שכבת בסיס, שכבת צבע, שכבת עליון, מנורת UV או LED ומקל ערבוב.

מעיל בסיס

שכבת הבסיס היא השכבה הראשונה של לק ג'ל. זה עוזר ליצור משטח חלק להדבקה של שכבת הצבע, וגם עוזר להגן על הציפורן מפני הכתמה.

מעיל צבע

שכבת הצבע היא שכבת לק ג'ל שמספקת את הצבע האמיתי. ניתן ליישם אותו בשכבה אחת, או להשתמש במספר שכבות לצבע עז יותר.

מעיל עליון

השכבה העליונה היא השכבה האחרונה של לק ג'ל. זה עוזר להגן על מעיל הצבע ומספק גימור מבריק ומבריק.

מנורת UV או LED

מנורת UV או LED משמשת לריפוי הלק ג'ל. זה עוזר לשכבות הלק להיצמד לציפורן ויוצר גימור עמיד יותר.

מקל ערבוב

מקל ערבוב משמש לערבוב ומריחת לק הג'ל. חשוב להשתמש במקל ערבוב נקי בכל מריחת לק הג'ל על מנת למנוע זיהום.

השוואה מהירה

חוֹמֶר עֲלוּת
מעיל בסיס 5-10 דולר
מעיל צבע 5-10 דולר
מעיל עליון 5-10 דולר
מנורת UV או LED 50-100 דולר
מקל ערבוב $2-$5

כמה עולה להכין לק ג'ל?

עלות הכנת לק ג'ל תלויה בחומרים המשמשים ובכמות הנרכשת. באופן כללי, עלות החומרים הדרושים להכנת לק ג'ל נעה בין 68-125 דולר. עלות זו כוללת את שכבת הבסיס, המעיל הצבעוני, המעיל העליון, מנורת ה-UV או ה-LED ומקל המיקסר.

היכן ניתן לרכוש חומרים

את החומרים הדרושים להכנת לק ג'ל ניתן לרכוש ממגוון מקורות. מקומות פופולריים לרכישת החומרים כוללים חנויות למוצרי יופי, חנויות מרקחת וקמעונאים מקוונים. קמעונאים מקוונים רבים מציעים הנחות ומשלוח חינם עבור הזמנות בכמות גדולה.

ערכות לק ג'ל עשה זאת בעצמך

אפשרות נוספת לרכישת החומרים הדרושים להכנת לק ג'ל היא לקנות ערכת לק ג'ל עשה זאת בעצמך. ערכות אלו כוללות בדרך כלל את שכבת הבסיס, המעיל הצבעוני, המעיל העליון, מנורת ה-UV או ה-LED ומקל המיקס הדרוש להכנת לק ג'ל. העלות של ערכות אלה משתנה, אבל היא בדרך כלל בין $60-$100.

חוות דעתו של כותב הבלוג

לדעתי, הכנת לק ג'ל משלך היא דרך מצוינת לחסוך כסף ולהיות יצירתי. זה יכול להיות גם פעילות מהנה לעשות עם חברים או משפחה. עם זאת, חשוב לזכור שהחומרים הדרושים להכנת לק ג'ל יכולים להיות יקרים, ולכן עדיף לעשות קצת מחקר לפני רכישת החומרים. בסך הכל, הכנת לק ג'ל משלך יכולה להיות דרך מהנה וחסכונית להשיג את המניקור המושלם. עם החומרים הנכונים וקצת תרגול, כל אחת יכולה ליצור עיצובי ציפורניים ג'ל יפהפיים. למידע נוסף על הכנת לק ג'ל, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן