קולקציית לקים לילדות
Search
דף הבית » המלצות הצוות » מה אתה צריך לדעת על לק ג'ל של מעלה אדומים

מה אתה צריך לדעת על לק ג'ל של מעלה אדומים

מה אתה צריך לדעת על לק ג'ל של מעלה אדומים

מהו לק ג'ל של מעלה אדומים?

לק ג'ל של מעלה אדומים הוא לק מסוג מיוחד המעניק למשתמשים את היכולת ליהנות ממניקור עמיד יותר. זהו לק איכותי ועמיד בפני שבבים הנמרח בשיטות שונות מהלק המסורתי. הוא נרפא באמצעות אור UV או אור LED, וכאשר זה נעשה, המניקור נשאר במקומו במשך מספר שבועות.

יתרונות לק ג'ל מעלה אדומים

לק ג'ל של מעלה אדומים מציע מספר יתרונות על פני לק מסורתי. הוא עמיד הרבה יותר מלק מסורתי, והוא גם עמיד הרבה יותר. הוא גם עמיד בפני שבבים, כך שהוא לא יישבר בקלות והוא יישאר במקומו מספר שבועות. בנוסף, קל יותר למרוח אותו מאשר לק מסורתי, וגם הרבה יותר קל להסיר אותו.

איך מורחים לק ג'ל של מעלה אדומים

מריחת לק ג'ל של מעלה אדומים היא תהליך מעט שונה ממריחת לק מסורתי. ראשית, יש להכין את הציפורניים כראוי. זה כולל שיוף והברקת הציפורניים, ולאחר מכן מריחת שכבת בסיס. יש לרפא את שכבת הבסיס באמצעות מנורת UV או LED. לאחר מכן, הלק ג'ל נמרח ויש לרפא אותו למשך מספר דקות תחת אור UV או LED. לבסוף, שכבה עליונה מוחלת ומתרפאת.

שלבי מריחת לק ג'ל מעלה אדומים

1. הכן ציפורניים למניקור.2. למרוח שכבת בסיס ולרפא.3. למרוח לק ג'ל ולרפא.4. יש למרוח מעיל עליון ולרפא.

כלים דרושים ללק ג'ל של מעלה אדומים

1. אור UV או LED.2. פצירה ומאגר.3. שכבת בסיס, לק ג'ל, ומעיל עליון.4. צמר גפן ומסיר לק.

השוואה מהירה

לק מסורתי לק ג'ל של מעלה אדומים
קל ליישום ולהסרה קל ליישום, קשה להסרה
נמשך מספר ימים נמשך מספר שבועות
נוטה לשיתוב עמיד בפני שבבים

לק ג'ל של מעלה אדומים הופך במהירות לבחירה המועדפת על חובבות מניקור רבות. הוא מציע מניקור ארוך יותר והוא גם עמיד בפני שבבים. הוא דורש תהליך מריחה מעט שונה מהלק המסורתי, אך בעזרת הכלים והטכניקות הנכונות ניתן למרוח אותו בקלות. ועם העמידות שלו, זה יכול לעזור לשמור על מראה הציפורניים שלך ללא רבב במשך שבועות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן